V súvislosti s neustálym rozvojom našej spoločnosti s radosťou privítame skúsených uchádzačov s predchádzajúcou právnou praxou, ale aj absolventov právnických fakúlt a študentov práva.

Svoje životopisy a motivačné listy zasielajte prosím na naše personálne oddelenia v jednotlivých krajinách na e-mailové adresy:

  • SK: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • CZ: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • PL: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • HU: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Aktuálne voľné pracovné miesta je možné vyhľadať v sekcií „Aktuálne obsadzované pozície“. V prípade záujmu o prácu v našej advokátskej kancelárií prosíme uchádzačov o zasielanie ich životopisov a motivačných listov a splnenie ďalších podmienok uvedených v príslušnom inzeráte.
Osobné údaje uchádzačov budú spracúvané v súlade s našimi „Pravidlami spracúvania osobných údajov“.

Aktuálne obsadzované pozície

Advokátsky koncipient

Náplň práce:

  • vypracovávanie zmlúv, analýz, stanovísk
  • vypracovávanie návrhov v civilnom a trestnom konaní
  • príprava administratívne – právnych dokumentov
  • účasť na súdnych pojednávaniach
  • zabezpečenie spisovej agendy

Miesto práce:
Tvrdého 4, Žilina

Dátum nástupu:
01.09.2019

Zamestnanecké výhody, benefity, finančné ohodnotenie:

  • zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň
  • služobný notebook, mobilný telefón
  • príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív
  • spolupráca s teamom kolegov v rámci skupiny V4 Group, do ktorej patrí aj spoločnosť V4 Legal (team viac ako 50 odborníkov zo 4 krajín, do ktorého patria advokáti a právnici, daňoví a ekonomickí poradcovia, audítori a účtovníci)
  • možnosť stáží v zahraničných pobočkách v Maďarsku, Českej republike a Poľsku
  • ponúkaný plat 700 € brutto

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti práva
  • aktívny prístup a výborné komunikačné schopnosti
  • precíznosť a samostatnosť
  • príjemné vystupovanie
  • anglický jazyk – úroveň B2 a vyššie

Advokát

Poskytovanie právnych služieb a poradenstva klientom advokátskej kancelárie pri riešení bežných ako aj špecializovaných právnych problémov.
Odborné vedenie a riadenie teamu 3 – 4 advokátskych koncipientov.
Obchodná 2, Bratislava
01.01.2020
Zamestnanecké výhody, benefity:
Bonusový systém odmeňovania podľa efektívnosti advokáta a splnenia vybraných pracovných úloh
Samostatné vedenie zaujímavých projektov pre slovenských i zahraničných klientov, spolupráca so zahraničnými pobočkami kancelárie a poradenskými spoločnosti v rámci skupiny - riešenie právnych otázok v spojení s oblasťou vnútroštátneho a medzinárodného zdaňovania, transferového oceňovania, účtovníctva a auditu
Podpora vzdelávania – podpora v rámci výkonu lektorskej činnosti, prípadne v rámci vzdelávania III. stupňa alebo vedeckej činnosti, možnosť zúčastňovať sa na rôznych odborných seminároch, školeniach a konferenciách
Príjemné pracovné prostredie a dynamický pracovný kolektív
Technické vybavenie - notebook, mobilný telefón, služobný automobil

Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:
Právo

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz:
B

Počet rokov praxe:
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Pozícia je určená pre advokáta so zameraním na obchodno-právnu agendu (so zameraním na daňové právo, právo duševného vlastníctva, farmaceutické / medicínske právo, právo nehnuteľností); výhodou sú skúsenosti v oblasti trestného práva.
Uchádzač by mal byť schopný pracovať v teame a riadiť ho, výhodou sú teda predchádzajúce riadiace skúsenosti (aj pri vedení junior právnikov).
Predchádzajúca požadovaná prax je 3 - 4 roky právnej praxe, z toho minimálne 2 roky na pracovnej pozícií v rámci advokácie (advokátsky koncipient / advokát). Výhodou je predchádzajúca riadiaca pozícia a/alebo výkon advokácie v rozsahu minimálne 1 rok.
Predpokladom úspešnosti uchádzača je výborná znalosť slovenských právnych predpisov a znalosť aplikačnej praxe, schopnosť samostatného vystupovania pred klientom ako aj jednotlivými inštitúciami a individuálnej organizácie práce, rešpektovanie a podieľanie sa na cieľoch skupiny, schopnosť viesť, riadiť a motivovať pracovný team a teamový prístup k riešeniu problémov.
Ďalšími požiadavkami na uchádzača sú: pro-klientský prístup, efektivita práce a riadenia pracovného teamu, zodpovedný prístup k vyhotovovaniu zverených pracovných úloh, časová flexibilita, odolnosť voči stresu, cieľavedomosť a vytrvalosť, výborné vyjadrovacie schopnosti a schopnosť plynulej komunikácie v cudzom jazyku, ochota podieľať sa na reprezentácii kancelárie a jej rozvoji.
Predchádzajúca prax v medzinárodnej advokátskej kancelárii a/alebo samostatné projektové riadenie pracovnej skupiny je výhodou.

Svoje žiadosti o zamestnanie zasielajte vo formáte štruktúrovaného CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V prípade záujmu o zaradenie do našej databázy uchádzačov o zamestnanie, spolu s Vaším životopisom a motivačným listom nám prosím zašlite aj Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

„Súhlasím, aby advokátska kancelária V4 Legal, s.r.o., so sídlom: Tvrdého 4, 010 01 Žilina, IČO: 36 858 820, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 49759/L, spracúvala moje osobné údaje v rozsahu osobných údajov nachádzajúcich sa v životopise, ktorý zasielam spolu s týmto súhlasom, aby ma jej zamestnanci mohli kontaktovať v prípade pracovnej ponuky. Súhlas udeľujem na obdobie troch rokov alebo do momentu jeho odvolania.“

Súhlas môžete kedykoľvek odvolať rovnakým spôsobom, ako ste nám ho udelili, a teda oznámením zaslaným na vyššie uvedený e-mail. V takom prípade Vaše osobné údaje, a teda Váš životopis a motivačný list z našej databázy vymažeme. Osobné údaje, ktoré nám poskytnete na základe súhlasu, nebudeme zdieľať so žiadnymi ďalšími osobami a budeme ich chrániť v súlade s našimi internými bezpečnostnými pravidlami určenými na ochranu osobných údajov.

V prípade, že neobdržíme Váš súhlas so spracovaním osobných údajov, budú Vaše osobné údaje z našej databázy uchádzačov o zamestnanie vymazané spolu s Vašim e-mailom, prostredníctvom ktorého nám bol doručený Váš životopis.