V súvislosti s neustálym rozvojom našej spoločnosti s radosťou privítame skúsených uchádzačov s predchádzajúcou právnou praxou, ale aj absolventov právnických fakúlt a študentov práva.

Svoje životopisy a motivačné listy zasielajte prosím na naše personálne oddelenia v jednotlivých krajinách na e-mailové adresy:

Aktuálne voľné pracovné miesta je možné vyhľadať v sekcií „Aktuálne obsadzované pozície“. V prípade záujmu o prácu v našej advokátskej kancelárií prosíme uchádzačov o zasielanie ich životopisov a motivačných listov a splnenie ďalších podmienok uvedených v príslušnom inzeráte.
Osobné údaje uchádzačov budú spracúvané v súlade s našimi „Pravidlami spracúvania osobných údajov“.

Aktuálne obsadzované pozície

PRÁVNY ASISTENT

Náplň práce:

  • asistencia advokátovi
  • spracovanie jednoduchých právnych podaní
  • príprava administratívne – právnych dokumentov
  • samostatná komunikácia s úradmi
  • zabezpečenie spisovej agendy

Miesto práce:
Tvrdého 4, Žilina
Obchodná 2, Bratislava

Dátum nástupu:
01.12.2018

Zamestnanecké výhody, benefity, finančné ohodnotenie:

  • zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň
  • služobný notebook, mobilný telefón
  • príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív
  • spolupráca s teamom kolegov v rámci skupiny V4 Group, do ktorej patrí aj spoločnosť V4 Legal (team viac ako 50 odborníkov zo 4 krajín, do ktorého patria advokáti a právnici, daňoví a ekonomickí poradcovia, audítori a účtovníci)
  • ponúkaný plat 400 € brutto

Požiadavky na zamestnanca:

  • študent 3. alebo 4. ročníka práva
  • aktívny prístup a výborné komunikačné schopnosti
  • precíznosť a samostatnosť
  • príjemné vystupovanie
  • anglický jazyk – úroveň B1 a vyššie

Svoje žiadosti o zamestnanie zasielajte vo formáte štruktúrovaného CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: kariera@v4legal.sk