aktuality

Dňa 27. januára 2019 sa uskutoční už 9.ročník benefičného kultúrno – náučného podujatia pod názvom „Objatie tónov“ pre mentálne a zdravotne postihnuté deti zo západného Slovenska.

Pokiaľ ste sa v minulosti stretli s tým, že ste si nemohli zakúpiť produkt alebo službu z inej krajiny Európskej únie len preto, že bývate alebo Vám bola platobná karta vydaná v inom členskom štáte, odo dňa 3. decembra 2018 by Vám táto tzv. geoblokácia už nemala znepríjemňovať život.

Agentúra Sario organizuje the Slovak Matchmarking Fair v Bratislave v rámci programu predsedníctva Slovenskej republiky zoskupeniu krajín Vyšehradskej štvorky.

Advokátska kancelária V4 Legal pripravuje v spolupráci so svojou sesterskou spoločnosťou V4 Tax seminár na tému Transferového oceňovania.

V októbri 2018 uskutočnil pán Miroslav Šperka, partner advokátskej kancelárie V4 Legal v spolupráci s agentúrou Agency ATTIS z Varšavy prednášku pre poľskú delegáciu, ktorej členmi boli zástupcovia metalurgického priemyslu.

Partnerka advokátskej kancelárie V4 Legal, pani Eva Nemšáková bola jedným z rečníkov na konferencií od Manažéra k lídrovi.

Advokátska kancelária V4 Legal v Slovenskej republike je dlhoročným členom Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory, regionálnej komory v Žiline.

V4 Legal (SR) sa stala v máji 2018 pridruženým členom Slovenskej asociácie private equity a rozvojového kapitálu („SLOVCA“). Cieľom SLOVCA je  zvýšenie povedomia o prístupnosti a možnostiach alternatívneho financovania pomocou private equity a rozvojového (venture) kapitálu u podnikateľov, investičných a bankových inštitúcií, hospodárskych, politických a správnych orgánov a ostatnej verejnosti.

Fórum bolo organizované pod záštitou Veľvyslanca Slovenskej Republiky vo Varšave, pána Dušana Krištofíka a Veľvyslanca Poľskej Republiky v Bratislave, pána Krzysztofa Strzałki.